http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

#TridentisUkraine

   На сьогоднішній день в зв’язку з останніми подіями в світі, постала гостра проблема в ідентифікації українських національних символів за кордоном. Через недостатню поінформованість світової спільноти про національну символіку України, виникла проблема ототожнення традиційних українських національних символів з символами ультраправих рухів.

   Такий стан речей дозволяє окремим політичним та громадським силам за кордоном використовувати українську: символіку в цілях негативної пропаганди, що в свою чергу призводить до дезінформації громадськості за кордоном про поточний стан справ в Україні.

   Через слабку інформаційну політику, майже повну відсутність власних каналів та джерел ЗМІ, журналістів, які публікувалися б у закордонних виданнях, розповідаючи правду про війну, і, навпаки, засилля російських іномовних пропагандистських ресурсів, у звичайного європейця складається враження про свавілля націоналістів в Україні.

   І матеріал про ультраправого Зозулю – лише одна із ластівок слабкої політики держави в області інформаційної протидії ворогу. Адже волонтерська діяльність Зозулі, допомога військовим, заснування “Народної армії” – це відомий факт вже за межами України.

   Одночасно зазначаю, що згідно з статтею 20 Конституції України Державними символами України є: Державний Прапор України, Державний Герб України і Державний Гімн України. А великий Державний Герб України встановлюється з урахуванням малого Державного Герба України, як його головного елемента, та герба Війська Запорізького. Головним елементом великого Державного Герба України є Знак Княжої Держави Володимира Великого – тризуб- (малий Державний Герб України).

   Золотий тризуб на блакитному тлі, як символ влади, зустрічається ще з часів Київської Русі, зокрема на монетах київського князя Володимира Великого.

   Підтримка національної символіки на міжнародній арені має проводитися постійно з урахуванням всіх викликів сьогодення та задля безпечного переміщення наших співвітчизників, проведення флешмобів на підтримку України за кордоном та більш активної роботи міжнародних організацій на території вашої області.

Залишити відповідь