http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Підписано меморандум “Про розвиток інклюзивної освіти та створення мережі інклюзивно-ресурсних центрів в Зарічненському районі” між Зарічненською РДА та Рівненською ОДА

Голова Зарічненської райдержадміністрації Анатолій Смаглюк підписав меморандум з головою Рівненської облдержадміністрації Олексієм Муляренком про розвиток інклюзивної освіти та створення мережі інклюзивно-ресурсних центрів в Зарічненському районі. Такі центри створюють у всіх регіонах Україні з метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття освіти.
«Це, по суті, реформування всього напрямку. У 2017-2018 навчальному році інклюзивне навчання вже було організовано у 172 школах Рівненщини. Але тепер переходимо до наступного кроку. Підписуємо 24 меморандуми з ОТГ, райдержадміністраціями та містами. Загалом, до наступного року включно там мають створити 35 ІРЦ», – зазначив голова ОДА Олексій Муляренко.
Основні завдання інклюзивно-ресурсних центрів − проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання системного кваліфікованого супроводження, консультаційна робота з батьками, методична допомога педагогічним працівникам дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів з питань організації інклюзивного навчання.
З 2017 року передбачено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам для надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах.
Так, торік у Рівненській області на ці потреби виділено майже 6 мільйонів гривень, а у 2018 році – близько 11 мільйонів гривень.