“Звірили годинники”, – так однією фразою я б сказала про робочу зустріч народного депутата України Василь Яніцький з головами сільських та селищної рад Зарічненського району, що відбулася 28 березня.

У формі ділового діалогу керівники сільських громад, підрозділів та служб РДА, керівництво району та народний депутат зважили здобутки минулого року та намітили план спільних дій на рік 2018-й.
“Ми повинні об”єднати зусилля та згуртованою командою продовжувати вже розпочаті проекти і працювати над вирішенням наступних численних проблем району,- підкреслив Василь Яніцький. – Маємо хороший досвід співпраці та відчутні зрушення в покращенні соціальної інфраструктури краю. На жаль, проблеми шкіл, дитячих садочків, амбулаторій, ФАПів, доріг, стадіонів, клубів збиралися десятиліттями, отож подолати одночасно їх усі – не реально. Але ми вперто йдемо по шляху їх вирішення. У мене немає своїх пріоритетів чи інтересів – є інтереси громад, наших людей, які вимагають першочергового реагування. Над ними й працюємо. Знаю проблеми кожного села. Уважно вислухаю ваше бачення шляхів їх вирішення та ваші пропозиції й звернення”.
У конструктивному дусі визначили першочергові завдання на цей рік. Зокрема, це завершення будівництва стадіону в райцентрі та культурно-спортивного комплексу в Бродниці. Крім цих об”єктів, кожна сільська рада має виготовлені проектно-кошторисні документи на об”єкти у своїх населених пунктах. Народний депутат і надалі спрямовуватиме кошти державного бюджету. призначені на соціально-економічний розвиток окремих територій.
Приємно було чути з вуст очільників громад щирі слова вдячності за таку потужну підтримку народного депутата, адже в кожному селі її вже відчули. “З обранням Василя Петровича до Верховної Ради, у районі все закрутилося”, – підкреслювали сільські голови.