http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Вузькоколійка – перспективний туристичний маршрут області

Як повідомляється на сторінці Української делегації Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи у соціальній мережі Facebook, Україна та РЄ працюють над розширенням культурних маршрутів.
Рада Європи започаткувала програму “Культурні шляхи” рівно 30 років тому. Її мета — за допомогою мандрівок продемонструвати внесок різних країн і культур Європи у спільну культурну спадщину. Географічний центр Європи якраз знаходиться в Україні, а спорідненість наших культур, принципів та ідеалів має сприяти розвитку відповідної програми на території нашої держави.
“Наразі через Україну проходить кілька культурних шляхів Ради Європи. Вони охоплюють Київську, Житомирську, Рівненську, Волинську та Львівську області. На жаль, цей феномен маловідомий у нашій країні. І це треба виправляти, адже такі культурні шляхи на практиці реалізують засадничі принципи Ради Європи. Я маю на увазі розвиток культурної демократії, культурного розмаїття та ідентичності, взаємний обмін і збагачення через кордони”, – зазначила заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.
Вона також повідомила, що українська влада чітко розуміє необхідність збереження історичної спадщини і долучення до мережі культурних шляхів. І на місцях створюють окремі цільові програми.
“Ми створили окрему програму, яка передбачає розроблення маршрутів території нашої області. А Рівненщина може запропонувати Тараканівський форт як надзвичайно цікавий туристичний об’єкт та “вузькоколійку” (вузькоколійна залізниця Антонівка-Зарічне), що одна з небагатьох, яка збереглася в Європі. І сьогодні ми чекаємо від Конгресу саме не фінансової допомоги, для нас важливо проведення семінарів, обмін досвідом, оцінка експертів та дієві рекомендації”, – наголосила Світлана Богатирчук-Кривко.
Наразі, як повідомив Стефан Домініоні, директор Європейського інституту культурних шляхів(Люксембург), Міністр культури України надіслав лист щодо можливості нашої держави стати спостерігачем та долучитись до даної мережі.

Вузькоколійка – перспективний туристичний маршрут області