Запрошуємо жителів та гостей Зарічненського району на урочистості «Козацька держава – наша гордість і слава» до Дня Українського козацтва та Дня захисника України

З метою належного відзначення Дня захисника України, вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі в Зарічненському районі пройде низка заходів приурочених до Дня захисника України, які розпочнуться о 12.00 годині з покладання квітів до стели Небесної Сотні на майдані ,,Героїв Небесної Сотні’’ та біля пам’ятника загиблим воїнам Другої світової війни.
ОК “Захід” проведе виставку новітньої військової техніки та озброєння, яка допомагає нашим захисникам в зоні проведення АТО.
Також відбудется флешмоб “Україна – Єдина” серед учнів 9 – 11 класів загальноосвітніх закладів Зарічненського району.
О 14.00 годині в районному будинку культури відбудеться концертна програма, за участю аматорських колективів с. Вичівка та с. Морочне Зарічненського району і хореографічний колектив дитячої школи мистецтв. Також буде нагороджено почесними грамотами Зарічненської районної державної адміністрації та районної ради – учасників бойових дій та прикордонників.