Яскраві діти України – Всеукраїнський пісенний конкурс дитячої творчості

Всеукраїнський конкурс «Яскраві діти України» стартував у Рівному. Головна мета організаторів конкурсу дати шанс талановитим дітям із найвіддаленіших куточків України та здійснити свою мрію і виступити на великій сцені у супроводі професійного Джаз-бенду.
6 жовтня на сцені палацу молоді у Рівному проходив сам конкурс. Юні таланти оцінювало журі у складі Ірини Луценко народного депутата України,організатора дитячого конкурсу «Яскраві діти України»,  голови ОДА Олексія Муляренка, заступника голови ОДА Світлани Богатирчук-Кривко, народного артиста України Тараса Петриненка, українського поета та драматурга Юрія Рибчинського, музичного продюсера та композитора Руслана Квінти, співачки Іларії, народного депутата, автора ідеї та засновника ГО «Яскраві діти України» Ярослава Москаленка та популярного азейбаржанського співака Гусейна Абдуллаєва.
Рівненщина стала 5 регіоном де відбулися відбіркові тури. У конкурсі взяли учать діти віком від 6 до 14 років з усіх куточків Рівненщини. Учасники продемонстрували свої таланти в естрадному, народному, джазовому та академічному співі. Це було дуже яскраве, вражаюче свято пісні та музики. Зарічненщину представляла Христина Бабич – учениця 9 класу Зарічненського НВК «загальноосвітня школа І ступеня –гімназія», яка стала володаркою спеціального призу від голови Рівненської обласної державної адміністрації Олексія Муляренка за найчуттєвіше виконання української пісні.
Щиро вітаємо Христину та бажаємо творчих злетів та яскравих перемог!!!