На фінішній прямій – обласний етап вокального конкурсу творчості «Яскраві діти України»

За право представляти Україну на Всесвітньому пісенному конкурсі «Sun Remo Junior» у одноіменному італійському місті змагатимуться 22 учасників з Рівненщини (на фото).
У пісенному конкурсі беруть учать діти віком від 6 до 16 років з усіх куточків Рівненщини. У кожному районі та місті обласного значення відбулись свої етапи. Учасники продемонстрували свої таланти в естрадному, народному, джазовому та академічному співі.
За результатами районних етапів відібрано 22 найталановитіших дітей. Із 3-го жовтня тривають серйозні репетиції до заключного кроку.
5 жовтня о 17.00 відбудеться прес-конференція щодо заключного етапу конкурсу за участю засновників, організаторів, членів журі та почесних гостей. Місце проведення – глядацька зала Рівненського міського Палацу дітей та молоді (м.Рівне, вул. Князя Володимира, 10).
Учасники прес-конференції:
Директор фестивалю – Лариса Леванова;
Співзасновник – Римма Шаповалова;
Керівник бенду – Іван Лопухов;
Заступник голови Рівненської ОДА – Світлана Богатирчук-Кривко;
Члени журі – Народний артист України Тарас Петриненко;
композитор Азербайджану Гусейн Абдуллаєв.
Вже 6 жовтня у Палаці дітей та молоді о 13:00 відбудеться Гала-концерт, де діти покажуть свої вокальні здібності під акомпанемент відомого київського оркестру «Bright band». Переможців визначать у трьох вікових категоріях.


Нагадаємо, конкурс відбувається у декількох областях. Після цього обласні фіналісти будуть змагатися за право представляти Україну на Всесвітньому пісенному конкурсі «Sun Remo Junior» у італійському Сан-Ремо (травень 2018 року). Організаториконкурсу: «The Bright Childten of Ukraine», благодійний фонд Ярослава Москаленка та Рівненська обласна держадміністрація.