http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

Концерт в районному будинку культури

О 12 годині в районному Будинку культури відбулась концертна програма присвячена Дню незалежності України. З вітальним словом до присутніх звернувся голова Зарічненської райдержадміністрації Анатолій Смаглюк. За вагомий внесок у розбудову району та з нагоди 26-ї річниці незалежності України, почесними грамотами та грошовими винагородами нагороджено представників підприємств, установ та організацій району. Також до вітань з нагоди 26-ї річниці незалежності України приєднався помічник народного депутата Василя Яніцького – Віталій Саган, та нагородив почесними грамотами.
Після концертної програми на центральному майдані «Героїв Майдану» відбувся стрітбол серед команд вихованців та тренерів КЗ “КДЮСШ”.
Також в закладах культури пройшли тематичні заходи, а саме: година державності «Україна – держава Європейська»; інформаційна година «Незалежна держава – найбільший здобуток і скарб народу»;  Літературно-музична композиція «Допоки світить праведна зоря – шануймо Україну»; коментовані читання «Незалежність  України »; Турнір «Найкраща  країна –  моя  Україна».