http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

Урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня незалежності України в Зарічненському районі

23 серпня о 9 годині на центральному майдані «Героїв Майдану» за участю голови райдержадміністрації Анатолія Смаглюка, заступника голови районної ради Леоніда Філончука, селищного голови Володимира Ломака, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, трудових колективів підприємств, установ, організацій району, військовослужбовців, жителів селища розпочались заходи з нагоди дня Державного Прапора України.
В рамках заходу відбувся патріотичний марафон з державним прапором України (розміром 3х6метрів) центральною вулицею Зарічного до стели «Героїв Небесної Сотні». Від наймолодших Зарічненців (вихованців дошкільних навчальних закладів)  естафету прийняли прикордонники відділу прикордонного пункту села Вичівка і представники Зарічненського районного військового комісаріату та право підняти прапор надали  сім’ї  учасників АТО, народним героям України – Кириковичам.
Під час церемонії підняття Державного Прапора України на центральному майдані «Героїв Майдану» в селищі Зарічному  велась пряма трансляція виступу та вітання  Президента України Петра Порошенка з столичної Софійської площі.
Традиційно до Дня Державного Прапора відбувся флеш-моб «Вишиванка єднає українців» усі учасники святкування від наймолодшого до найстаршого були одягненні в традиційний одяг, та дарували усім святковий настрій.
Також відбулось покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку, та до стели Героям Небесної Сотні. З урочистою промовою до присутніх звернувся селищний голова Володимир Ломако.
В усіх населених пунктах Зарічненського району пройшли відповідні заходи.
Державні прапори піднято на адмінприміщеннях підприємств, організацій та установ району та  житлових будинках.
Урочистості до Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України продовжуються  концертною програмою та спортивними змаганнями.