http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

Свято радості та надії

Щороку, в перший літній день, ми відзначаємо радісне свято – День захисту дітей. З цієї нагоди в селищі та в населених пунктах району було проведено цілу низку заходів.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. Справжнє свято посмішок, позитивного настрою та щасливого дитинства відбулося  1 червня 2017 року в Зарічному на майдані «Героїв Майдану», яке було організоване  відділом культури та туризму райдержадміністрації, службою у справах дітей райдержадміністрації, сектором у справах молоді та спорту райдержадміністрації. Учасників святкового дійства привітав голова Зарічненської районної державної адміністрації Анатолій Смаглюк.

Концертну програму підготували їх ровесники. А далі були спортивні змагання «Веселі старти» між учнями початкової школи, зі своїми переможцями і переможеними.

Дітлахи від наймолодших до старших активно розважалися, відзначаючи своє свято. Особливо дітей потішило вручення пам’ятних подарунків, які підготовили  організатори свята. Свято закінчилось, але енергія, яка променіла в очах дітвори, не згасла. І дай Боже, щоб енергія, щастя та  радість  ще довго-довго зігрівала їхні душі та серця.