http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

ШУКАЄМО ВОЛОНТЕРІВ ДЛЯ СПІВПРАЦІ!

Зарічненський районний сектор філії Державної установи „Центр пробації” у Рівненській області запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, толерантних, ініціативних та оптимістичних особистостей для здійснення волонтерської діяльності.

За кордоном волонтерство вважається звичним явищем, справою честі та репутації, хорошим тоном і елементом повсякденного життя. В Україні така безкорислива допомога іншим, тільки кілька років тому почала „звучати” в різних сферах життя і набирає популярності.

Пробація – не виняток. На законодавчому рівні передбачено залучення небайдужих людей на добровільній основі до діяльності  уповноважених органів з питань пробації для проведення нагляду та соціально-виховної роботи із клієнтами пробації.

При цьому важливо усвідомити, на волі відбувають покарання, засуджені за незначні злочини, ті, хто не становить загрози життю і здоров’ю інших людей. Вони просто зробили помилку в житті, потрапили не в ту компанію, піддалися спокусі легких грошей або „зламалися” під натиском життєвих обставин, не отримавши своєчасно підтримки з боку інших людей.

Волонтерська діяльність, пов’язана з пробацією, здійснюється волонтерами пробації за такими напрямами:

– сприяння уповноваженим органам з питань пробації у здійсненні наглядових заходів за місцем роботи на навчання суб’єктів пробації;

– сприяння у працевлаштуванні суб’єктів пробації, залученні їх до навчання, виховних заходів та соціально-корисної діяльності;

– сприяння у реалізації пробаційних програм стосовно суб’єктів пробації, звільнених від відбування покарання з випробуванням;

– участь у проведенні соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації;

– участь у складанні та реалізації індивідуальних планів роботи із суб’єктами пробації;

– участь у проведенні індивідуально-профілактичної роботи із суб’єктами пробації;

– надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги суб’єктам пробації;

– участь у реалізації інших заходів, спрямованих на виправлення суб’єктів.

Взаємодіючи із сектором пробації, Ви допомагаєте особам (суб’єктам пробації), які в силу обставин, важких умов життя, умисно чи із необережності вчинили правопорушення, за які їх засуджено до покарань альтернативних позбавленню волі або ситуація, коли на етапі підготовки досудової доповіді вирішується питання  щодо міри їх відповідальності.

Кожен небайдужий та ініціативний, разом із нашим сектором зможе прийняти участь в наданні суб’єктам пробації комплексу заходів спрямованих на корекцію соціальної поведінки або її окремих проявів, формування соціально сприятливих змін особистості.

За детальною інформацією звертатися до Зарічненського районного сектору філії Державної установи „Центр пробації” у Рівненській області за адресою: смт Зарічне, вул. Центральна, 3, Рівненської області, каб. 4.