http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Ріка життя Уласа Самчука

До Дня пам’яті визначного українського письменника Уласа Олексійовича Самчука  (115-річчя від дня народження ) в бібліотеці для дітей розгорнуто книжкову виставку «Ріка життя Уласа Самчука». Перегляд літератури біля неї знайомить відвідувачів з біографією письменника  та його творчістю.
Улас Самчук народився 20 лютого 1905р. в селi Дермань на Рiвненщинi.
Усе свідоме життя письменник ставив перед собою завдання бути літописцем українського народу, того часу, який сам бачив, переживав.
Найвизначнішим творчим досягненням Уласа Самчука став роман-епопея «Волинь». У ньому письменник відтворив психологію українського селянина -господаря, його сімейний уклад та життєствердний оптимізм непростої селянської вдачі. На трагічні події Голодомору 1932-1933 років Улас Самчук відгукнувся романом «Марія».
Самчук відомий також як автор спогадів: «На білому коні» ,«Чого не горить вогонь» , «На коні вороному», «Плянета Ді-Пі» .
Письменник жив і творив у люті та трагічні часи нашої історії, і йому найповніше серед сучасників вдалося передати у своїх творах трагічну долю українського народу в XX столітті.