http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

За порушення порядку нарахування та виплати заробітної плати бізнес Рівненщини сплатить понад пів мільйона гривень штрафу

Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Віталій Чуй, протягом січня 2020 року встановлено 6 випадків порушень підприємствами та фізичними особами – підприємцями виплати заробітної плати (або інших доходів) громадянам з порушенням діючого податкового законодавства. За результатами проведених перевірок додатково донараховано до бюджету 472,8 тис. грн. ПДФО, 37 тис. грн. військового збору та 7,2 тис. грн. єдиного соціального внеску.
У січні поточного року за результатами здійснених ГУ ДПС у Рівненській області перевірок виявлено використання праці 8 найманих працівників без належного оформлення трудових відносин.
Крім того, з метою координації спільних дій по виконанню доручення Прем’єр-міністра щодо вжиття заходів спрямованих на детінізацію зайнятості населення, працівниками територіальних підрозділів Головного управління ДПС у Рівненській області спільно з працівниками Управління Держпраці у Рівненській області у січні 2020 р. інформаційними заходами охоплено понад 1100 суб’єктів господарювання, в тому числі в сфері торгівлі 800 платників податків.
«Робота в напрямку детінізації ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками для податкової служби області залишається одним з найважливіших напрямків впродовж останніх років, – зазначив в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Віталій Чуй. – Роботодавець, який не укладає трудовий договір з найманим працівником, позбавляє його в першу чергу страхового стажу, пенсії, субсидії, також такий працівник не має права на відпустку, на оплату лікарняних і допомоги по безробіттю, на охорону праці та на соціальне страхування. Для працівника нелегальна робота це втрата соціальних гарантій, а для роботодавців – це значні суми  штрафів, які можуть призвести і до закриття бізнесової діяльності».
Головне управління ДПС у Рівненській області