http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Операція «Акциз-2020» триває.

Працівниками податкової міліції у Рівненській області під процесуальним керівництвом прокуратури Рівненської області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ст. 204 КК України та ст. 199 КК України за фактом здійснення діяльності 2-ма громадянами незаконного виготовлення, зберігання, транспортування, та збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв, які обклеєні марками акцизного податку з ознаками підробки.
У ході досудового розслідування кримінального провадження в рамках операції «Акциз-2020» встановлено, що на даний час житель Львівської області розробив план по незаконному виробництву та реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв на території Рівненської області шляхом змішування спирту з водою та розлиття в скляну тару відомих марок алкогольних напоїв та пакети типу «Бег-ін-Бокс». До даної справи даний громадянин долучив жителя Рівненської області для реалізації підробної продукції кінцевим споживачам.
Транспортування спирту до місць здіснення незаконної діяльності з виготовлення алкогольних напоїв здійснювалось у вантажному автомобілі під виглядом транспортування зернових (пшениці, жита та ін.)
З метою припинення незаконної діяльності з зберігання, транспортування, та збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв на виконання ухвал суду співробітниками податкової міліції Рівненської області проведено 4 обшуки, за результатами яких виявлено та вилучено:
– 314 літрів алкогольних напоїв на орієнтовну суму 0,4 млн. грн.;
– 30,1 тон спирту на орієнтовну суму 6,0 млн. грн.
Всього, в ході обшуків вилучено підакцизної групи ТМЦ орієнтовною вартістю 6,5 млн. грн.
Триває слідство.
В загальному в рамках операції «Акциз-2020» протягом поточного року (січень-лютий 2020 року) співробітниками податкової міліції вилучено з незаконного обігу товарів підакцизної групи на орієнтовну суму 30,3 млн. грн., з них:
– 31,6 тис. літрів спирту на 6,3 млн. грн.;
– 90,7 тис. літрів лікеро-горілчаних напоїв на 8,8 млн. грн.;
– 8,8 тис. пачок цигарок на 306,6 тис. грн.
Припинено діяльність 3 підпільних цехів по виготовленню алкогольних напоїв.