http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

До уваги фізичних осіб – підприємців та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність!
19 січня 2020 граничний термін сплати єдиного внеску за 4 квартал 2019 року в сумі 2754,18грн
У Рівненській області ліквідовано черговий незаконний склад підакцизної продукції. Вилучено товарів вартістю понад 7,2 млн. грн.

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Рівненській області ліквідували незаконний склад підакцизної продукції та вилучили велику партію товарів.

В рамках проведення операції «Акциз – 2020» та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 204 КК України було встановлено, двох місцевих жителів, які здійснюють незаконне зберігання з метою збуту фальсифікованої алкогольної продукції.

Так, працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Рівненській області під процесуальним керівництвом прокуратури Рівненської області, у межах кримінального провадження було встановлено, двох місцевих жителів, які здійснюють незаконне зберігання з метою збуту фальсифікованої алкогольної продукції. У подальшому за допомогою Інтернет додатків (Viber, WhatsApp) фальсифікат в реалізується жителям Рівненської області.

За результатами проведеного обшуку з незаконного обігу вилучено 54595 пляшок фальсифікованої алкогольної продукції та 1450 пачок тютюнових виробів з ознаками підробки, загальною орієнтовною вартістю майже 7,2 млн. гривень.

Всього в рамках кримінального провадження проведено 3 санкціонованих обшуки в результаті яких вилучено 73,3 тис. пляшок фальсифікованих алкогольних напоїв та 1,45 тис. пачок тютюнових виробів загальною вартістю 9,1 млн. грн. Всі вилучені ТМЦ приєднані до кримінального провадження в якості речових доказів.

 Триває слідство.