http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

Відзначення 31 річниці Чорнобильської катастрофи

    26 квітня в смт Зарічному за участю заступника голови Зарічненської райдержадміністрації Сергія Ширінги, голови районної ради Аркадія Місюри, працівників установ та підприємств району, представників громадськості та засобів масової інформації відбулися заходи пов’язані з 31 річницею Чорнобильської катастрофи.

   В приміщенні Зарічненської райдержадміністрації за участю ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС відбулося засідання круглого столу, на якому було обговорено проблемні питання соціального захисту ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, виділення безоплатних ліків за рецептами лікарів, пільгового перевезення вищезазначеної категорії громадян та інше. Від керівництва району для ліквідаторів було надано матеріальну допомогу.

   Після засідання круглого столу присутні вшанували пам’ять загиблих і померлих чорнобильців хвилиною мовчання та на знак глибокої поваги до їхнього подвигу поклали квіти до пам’ятника  «Дзвони Чорнобиля».

   Учні загальноосвітніх навчальних закладах району  прийняли участь в заходах, пов’язаних з 31 річницею Чорнобильської катастрофи. В школі проведені виховні години пам’яті о людях, які ціною власного здоров’я та життя ліквідували наслідки аварії на Чорнобильській станції.

   23 квітня в культових спорудах району  відправлено панахиди за «Жертвами Чорнобиля».