http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

Урочиста презентація факсимільного видання Нобельського Четвероєвангелія (1520 р.)

Сьогодні, 29 листопада в читальні залі Зарічненської центральної районної бібліотеки відбулась урочиста презентація факсимільного видання Нобельського Четвероєвангелія (1520 р.) – писемної пам’ятки, яка на 41 рік «старша» Пересопницького Євангелія.
Відшукали цю пам’ятку члени Національної спілки краєзнавців – вчителька Тумаш-Ляховець Валентина та священик Павло Дубінець, які впродовж тривалого часу співпрацюють з Інститутом української мови НАН України.
Цінність Нобельського Євангелія в тому, що в таких писемних джерелах шукають слова, споріднені з сучасною українською літературною мовою. Такі, які вживались 500 років тому і нині, – є і в Нобельському Євангеліє. Також на основі такого давнього писемного джерела, як Євангеліє, досліджується різностороння інформація про територію краю та його населення.
За участю народного депутата України VІІІ скликання, голови БФ «Наш край» – Василя Яніцького та його фінансової підтримки й виготовлено копії Нобельського Євангеліє, які передані на Зарічненщину. Одна із подарованих копій буде знаходитись в Зарічненській ЦРБ, де громада Зарічного та району і можуть з нею познайомитись.
Участь в презентації факсимільного видання Нобельського Четвероєвангелія взяли керівники району та селища, представники духовенства, краєзнавці, історики, письменники, працівники освіти та культури, громадськість району.