http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

Міжнародному дню людей з особливими потребами – особливу увагу!

Традиційно 3 грудня уся світова спільнота віддає данину поваги силі духу, стійкості і мужності людей з обмеженими фізичними можливостями. Звісно, його не можна назвати святковим, але він закликає проводити заходи на вшанування осіб з інвалідністю, тим самим нагадуючи нам усім про проблеми цих особливих людей, а головне – забезпечення для них постійного соціального захисту, уважного, доброго ставлення, надання їм всебічної допомоги та підтримки, а також досягнення повного забезпечення рівних прав і участі в житті суспільства.

Працівниками Дубровицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Рівненській області, як ніхто інший, знають, як живеться тим, кого нещасний випадок на виробництві або професійне захворювання обділили здоров’ям, тому і виконують свою щоденну основну функцію – реалізацію державних соціальних гарантій потерпілим на виробництві, оскільки знають, що людина з обмеженими можливостями, між іншим, не втрачає ні відповідного інтелекту, ні звичних людських бажань і прагнень. І не дарма було сказано про щоденну основну функцію, тому, що за офіційними даними в середньому щороку в нашій державі на виробництві близько 500 працівників стають особами з інвалідністю. Дивлячись на таку сумну статистику, невимушено починаєш замислюватися над актуальністю порушеного питання в нашому житті.
Основний обов’язок Фонду соціального страхування України – допомагати людям, які одержали трудове каліцтво або профзахворювання, забезпечити їм гідне життя. А найважливіше – не залишити людину наодинці з його проблемами, дати відчути, що про нього є кому подбати.
Соціальними гарантіями, які надає Фонд соціального страхування України, є:
– допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності;
– одноразова допомога в разі стійкої втрати професійної працездатності або смерті потерпілого;
– щомісячна грошова виплата в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого;
– допомога дитині;
– відшкодування вартості організації поховання померлого та пов’язаних із цим ритуальних послуг відповідно до місцевих умов;
– лікування потерпілого у лікувально-профілактичних закладах з метою якнайшвидшого відновлення здоров’я застрахованого;
– утримання в лікарні, реабілітаційному закладі, санаторії або в іншому лікувально-профілактичному закладі;
– забезпечення необхідними лікарськими засобами, протезами, ортопедичними, коригуючими виробами, окулярами, слуховими апаратами, спеціальними засобами пересування, зубопротезування (за винятком протезування з дорогоцінних металів) та ін.
На сьогоднішній день на обліку в Дубровицькому відділенні перебувають та отримують страхові виплати за наслідками нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань 179 потерпілих, в тому числі і переміщені особи з територій Донецької та Луганської областей, які протягом 9 місяців 2019 року були повністю забезпечені всіма соціальними виплатами.
Також особи з інвалідністю залучаються до участі у громадському житті.
Так, щорічно, виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування України проводиться Всеукраїнська спартакіада «Сила духу» серед осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва.
Цього року Дубровицька команда спортсменів у складі 7 учасників здобули призові місця з окремих видів спору. Зокрема з бомбаскету, армреслінгу, дартсу.
І на завершення хочемо висловити найтепліші слова нашим громадянам, на долю яких випали нелегкі випробування, і зичимо вам та вашим родинам доброго здоров’я, життєвого оптимізму, добробуту і великого людського щастя.
Усіх небайдужих закликаємо відкрити свої серця для добра, перейнятися проблемами людей з особливими потребами, створити для них умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних.