http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

День української писемності та мови

Багата і милозвучна наша рідна українська мова. Вона – найпрекрасніше диво, скарбниця, в якій зберігається історія нашого народу, його душа, культура.
9 листопада – День української писемності та мови. Це державне свято було встановлено 6 листопада 1997 року Указом Президента України за підтримки ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі нашої мови для розвитку суспільства. В Указі було зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в День вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця».
З цієї нагоди у головній книгозбірні району 08.11.2019 року проведено літературно-музичне свято «Там, де живе рідна мова, живе український народ».
Під час заходу присутні познайомилися із сторінками історії української мови, згадали скорботні дати на тернистому шляху її розвитку. Молодь читала вірші, звучали музичні твори про мову відомих українських поетів: Тараса Шевченка, Лесі Українки, Володимира Сосюри. Наприкінці заходу пригадали вислови відомих українських діячів та письменників на захист української мови, зокрема і геніальні слова Ліни Костенко: «Нації вмирають не від інфаркту, спочатку їм відбирають мову».Учасники заходу побажали українцям примножувати скарби рідної мови, яка єднає націю і створює її індивідуальне обличчя.
Присутні на заході переглянули книжкову виставку «Як гул століть, як шум віків, як бурі подих – рідна мова».