http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

https://www.legalaid.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

http://zarrda.gov.ua/?page_id=14374

Рівненщина: до бюджетів усіх рівнів мобілізовано понад 7 млрд. грн. податків і зборів

Упродовж січня-жовтня 2019 року платники податків Рівненщини спрямували до бюджетів усіх рівнів 7 млрд. 23 млн. грн. податкових платежів. За словами в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Надії Друзюк, порівняно з аналогічним періодом минулого року сплата зросла на 1 млрд. 209 млн. грн., або 20 відсотків.
До державного бюджету суб’єкти господарювання краю сплатили 2 млрд. 892 млн. гривень, що на 458 млн. грн., або на 19 відс. більше, ніж у січні – жовтні 2018 року. Зокрема, у розрізі основних платежів найбільше надійшло податку на додану вартість – 1 млрд. 129 млн. грн. та податку на доходи фізичних осіб – 963 млн. гривень.
До місцевих бюджетів за цей період мобілізовано 4 млрд.131 млн. грн., що на 752 млн. грн., або на 22 відс. більше від надходжень за 10 місяців минулого року. Найбільша питома вага надходжень до місцевих бюджетів припадає на податок на доходи фізичних осіб, якого сплачено до скарбниць громад 2 млрд. 829 млн. гривень.
Податківці дякують суб’єктам господарювання за свідоме ставлення до виконання конституційного обов’язку щодо сплати податків до бюджету.
Головне управління ДПС у Рівненській області