За березень місяць 2017 року в районі зареєстровано:

народжень- 46
шлюбів-    7
смертей-   43
зміни імені- 0
розірвання шлюбу-4
народжень відповідно до ст.135 Сімейного кодексу України-4
народжень відповідно до ст. 126  Сімейного кодексу України-4
Найпоширеніші імена,які були присвоєні дітям під час реєстрації народження- Тимофій Марко,Матвій Захар.
 Рідковживані  імена,які були присвоєні дітям під час реєстрації народження-Емір,Дамір,Рувім.
   І квартал 2017 року в районі зареєстровано 119 народжень, 34 шлюби, 156 випадків смерті. Відділом зареєстровано 13 народжень за місцем народження дитини в пологовому будинку. Одночасно повідомляємо майбутнім батькам, які зареєстровані на території  району про значні переваги одного із сервісів Мінюсту України є можливість зареєструвати народження своєї дитинки відразу у пологовому будинку за фактичним її місцем народження, що значно заощаджує час батьків, а також надає перевагу в отриманні свідоцтва про народження дитини ще до виписки з пологового будинку.
Державна реєстрація проводиться безкоштовно за письмовою або усною заявою батьків чи одного з них за місцем народженням дитини або за місцем проживання батьків.
Одночасно з заявою про державну реєстрацію народження подаються:
– медичне свідоцтво про народження (форма №103/о, затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 08.08.2006 №545), що видається закладами охорони здоров’я, де приймаються пологи;
– паспорти або паспортні документи , що посвідчують особи батьків (одного з них). Якщо документ, що посвідчує особу одного з батьків, з поважних причин не може бути пред’явлений, то орган державної реєстрації актів цивільного стану не вправі відмовити в державній реєстрації народження дитини. Відомості про другого з батьків у цьому разі зазначаються на підставі свідоцтва про шлюб.
– паспорт або паспортний документ, що посвідчує особу заявника, у разі, якщо державна реєстрація народження провадиться не батьками, а іншою особою;
– документ, який є підставою для внесення відомостей про батька дитини (свідоцтво про шлюб, заява матері, спільна заява матері та батька дитини).
За відсутності свідоцтва про шлюб підтвердженням зареєстрованого шлюбу може бути відмітка про його державну реєстрацію в паспортах або паспортних документах матері та батька дитини.