http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Сьогодні, з 17.00 до 19.00 години в.о. голови Зарічненської райдержадміністрації Сергій Ширінга, начальник Зарічненського районного сектору ГУ ДСНС України в Рівненській області Сергій Денисюк, завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Борис Мовчун здійснили виїзд на територію Вичівської сільської ради Зарічненського району, з метою вивчення ситуації та прийняття відповідних рішень у зв’язку з виникненням торф’яної пожежі на землях взятих в оренду ТОВ АК «Полісся».
Станом на 18.00 годину площа згоряння становить 6 га (посіви озимого ріпаку) на місці пожежі залучено: автомобіль ПДРЧ 13 (4 чол. особового складу, автомобіль АЦ-40 (131)137А, автомобіль АЦ-40(131), МПК «Сварицевичі», цистерна ТОВ АК «Полісся» (2 чол. особового складу), трактор МТЗ-82 з бочкою, трактор МТЗ-82 з плугами ДП «Зарічненське лісове господарство».
За результатами огляду для прийняття відповідних рішень вирішено зібрати оперативне засідання комісії з питань ТЕБ та НС Зарічненського району на 20.30 год.