http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Нововведення у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців

Нова електронна послуга онлайн- реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю
9 липня в Україні запрацювала нова електронна послуга, що дозволяє онлайн зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю, що діє на підставі модельного статуту. Новація доступна порталі «Онлайн-будинку юстиції» та вебпорталі Кабінету Міністрів України в розділі «Електронні послуги».
Нова онлайн-послуга забезпечить онлайн-реєстрацію ТОВ  із можливістю формування необхідної редакції модельного статуту шляхом вибору відповідних пунктів або використання редакції за замовчуванням. Одночасно можна подати заяву на застосування спрощеної системи оподаткування та реєстрацію платником податку на додану вартість (ПДВ). Чинні ТОВ, що працюють на підставі власної редакції установчих документів, дістають можливість дистанційно перейти на модельний статут. без необхідності відвідувати центри надання адміністративних послуг чи суб’єктів державної реєстрації особисто.
Електронна реєстрація фізичної особи-підприємця
Електронна послуга дозволяє здійснити онлайн-подання заяви про державну реєстрацію фізичної особи підприємцем і – одночасно – подати заяву на застосування спрощеної системи оподаткування.
Перш ніж подавати заяву на сайті “Будинок юстиції”, необхідно отримати електронний цифровий підпис — ЕЦП — фізичної особи.
Отримати його можна в акредитованому центрі сертифікації ключів органів юстиції, акредитованому центрі сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту ДФС або в акредитованому центрі сертифікації ключів Приватбанку.
Подання заяви для реєстрації ФОП.
Отримавши ЕЦП, підприємець може приступити до онлайн-оформлення заяви для реєстрації фізичної особи-підприємця. Перед цим необхідно пройти швидку реєстрацію на сайті “Будинок юстиції”, де потрібно ввести дані паспорту та місце реєстрації.
Для оформлення заяви поруч повинні бути паспорт, ІПН, коди КВЕД.

Строки надання послуги
Розгляд документів, поданих для державної реєстрації здійснюється протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

Вартість послуги реєстрації ФОП
Безкоштовно

Результат послуги
Державна реєстрація фізичної особи підприємцем (або відмова у такій реєстрації за наявності відповідних підстав) та реєстрація застосування спрощеної системи оподаткування. Виписку з ЄДР можна завантажити у персональному кабінеті «Онлайн-будинку юстиції» або скориставшись пошуком у розділі «Інформація з реєстрів», а також – за допомоги онлайн-сервісу отримання відомостей із ЄДРhttps://usr.minjust.gov.ua/ua

Електронна реєстрація громадської організації зі статусом юридичної особи.
Новація доступна на порталі «Онлайн-будинку юстиції» та Урядовому порталі kmu.gov.ua в розділі «Електронні послуги».
Електронна послуга забезпечує можливість як подати документи, так і дістати відповідь про реєстрацію громадської організації онлайн. Таким чином, послуга виключає необхідність відвідувати центри надання адміністративних послуг чи суб’єктів державної реєстрації заявникам особисто.
Аби скористатись онлайн-реєстрацією громадської організації, потрібно:
☑️    авторизуватись у персональному кабінеті «Онлайн-будинку юстиції»
☑️    сформувати заяву
☑️    долучити до неї перелік необхідних документів у форматі PDF
☑️ накласти на документи електронний підпис, після чого зазначені документи стають доступними державному реєстратору для прийняття відповідного рішення.
Строки надання послуги
Три робочі дні.

Особливість електронної послуги полягає в тому, що відтепер засновники організації, перебуваючи у різних місцях, можуть підписувати документи дистанційно. Заявник надає доступ до документів, що подають, засновникам громадської організації за лінком. І лише після підпису всіма засновниками документи автоматично надсилаються державному реєстратору.

Електронна реєстрація дозволяє зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю, громадську організацію зі статусом юридичної особи та фізичну особу – підприємця без відвідування центру надання адміністративних послуг чи суб’єктів державної реєстрації особисто.
Реєстрація юридичної особи та фізичної особи – підприємця на підставі документів, поданих в електронній формі проводиться незалежно від місця знаходження юридичної особи в межах України.