http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Ярмарок «Медові гостини»

Сьогодні 13 серпня о 12 годині на території Зарічненського краєзнавчого музею розпочався ярмарок «Медові гостини»
Вітальним словом відкрив ярмарок «Медові гостини » в.о. голови Зарічненської райдержадміністрації Сергій Ширінга.
Шановні друзі, робота бджоляра є однією з найдавніших , вона надзвичайно кропітка. З хистом пасічника треба народитися і прожити з ним усе життя, бо природа не терпить байдужості і приносить вона свої дари лише людям чуйним, терплячим , та з добрим серцем.
Коли ми говоримо про пасічника, то наша уява зараз же малює такого собі дідуся у солом’яному капелюсі, з сивими вусами і доброю посмішкою. Я більше ніж впевнений, що кожен із вас мріє хоч раз у житті побувати на пасіці, десь у тихенькому садочку чи на квітучому гречаному полі, яке вабить нас своїм чарівним духмяним ароматом.
В гості на свято завітали зі своїми смаколиками , майстри своєї справи, бджолярі із різних куточків нашого Зарічненського району, медовий ярмарок, який відбувся завдяки солодким, як мед, працьовитим, як бджілки, пасічникам: Мельника Миколи Васильовича, Полюхович Юрія Васильовича, Полюхович Дмитра Івановича, Карпович Олександра Васильовича.
Були вручені подяки всім бджолярам, які сьогодні продавали та частували всіх нас своєю продукцією .
Найбільш очікуваним, інтригуючим і гумористичним водночас, став розіграш святкової лотереї. Важко передати словами відчуття, які в цей момент наповнювали душу кожного, адже усі володарі лотерей, затамувавши подих, з нетерпінням чекали на удачу.
Усі присутні мали зможу скуштувати різні види меду.
Програма святкового фестивалю була багатогранною і насиченою, адже включала конкурси, розваги і майстер-класи; пронизані любов’ю до рідного краю, ліричністю та гумором українські народні пісні, танці і вірші.