http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

На Рівненщині повернуто з бюджету понад 412 мільйонів гривень ПДВ

Як повідомили в ГУ ДФС у Рівненській області, 198 суб’єктів господарювання на Рівненщині заявили бюджетне відшкодування з податку на додану вартість на розрахунковий рахунок на суму 436,8 мільйона гривень.
Найбільший відсоток заявників до відшкодування сум ПДВ – це підприємства, що виробляють та експортують власну продукцію – 81,5 відсотка від загальної суми заявленого відшкодування з бюджету. Також відшкодування ПДВ заявляють підприємства, які використовують працю людей з інвалідністю – 2,4 відсотка, експортери-перевізники – 16,1 відсотка.
«Станом на 01.08.2019 року платникам з держбюджету грошовими коштами на розрахунковий рахунок повернули 412,8 млн. грн.. податку на додану вартість», – розповів керівник фіскального відомства області Дмитро Зайцеа.
Серед чинників, що сприяють відшкодуванню ПДВ, – запровадження єдиного реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування. До того ж сервісні податкові новації створюють процес нарахування, сплати цього платежу та повернення бюджетних коштів суб’єктам господарювання максимально прозорим і комфортним. «Зі свого боку фіскальна служба реально захищає інтереси легального бізнесу, протидіючи формуванню схемного кредиту, завдяки чому створюються рівні конкурентні умови для бізнесових структур», – деталізував начальник ДФС в області.
За результатами проведених перевірок фахівці фіскальної служби області впродовж січня липня цього року упередили бюджетне відшкодування ПДВ на 8920.2 тисячі гривень.
ГУ ДФС у Рівненській області