http://www.rv.gov.ua

http://www.rv.gov.ua

http://teplo.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://www.rv.gov.ua/

http://saee.gov.ua/uk/programs/map

http://egov.inf.ua/

http://www.irp.rv.ua/

http://zarrda.gov.ua

http://www.spfu.gov.ua/ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

http://www.uamap.org.ua

https://changeonelife.ua/videopassport

http://www.msp.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://pravo.minjust.gov.ua/

http://rivne.travel/

http://zarrda.gov.ua/?page_id=7468

Пляжний футбол та пляжний волейбол серед жінок відкритого Кубку Миляцької ОТГ присвячені Дню села Миляч

09 серпня 2019 року в с.Миляч Дубровицького району відбулися змагання з пляжного волейболу серед жінок відкритого кубку Миляцької ОТГ та з пляжного футболу присвячені Дню села Миляч.
Метою проведення змагань є пропаганда фізичної культури і спорту, здорового способу життя серед чоловіків та жінок, популяризація пляжного футболу, як здорового способу життя, залучення населення до систематичних занять фізичною культурою і спортом, сприяння більш тісному спілкуванню людей, проведення змістовного та активного дозвілля, підвищення спортивної майстерності.
Змагання з пляжного футболу проходили на сільському стадіоні села Миляч, а змагання з пляжного волейболу серед жінок на сільському стадіоні біля озера.
В змаганнях з пляжного футболу брали участь команди Дубровицького району (с.Миляч, с.Переброди та с.Будимля), а також команда Зарічненського району, загалом 4 команди учасників. Змагання проводились в 2 – ох групах, по коловій системі. В результаті наполегливої та азартної гри перехідний кубок здобула команда с.Будимля Дубровицького району, другу сходинку переможців посіла команда Зарічненського району та третє місце за командою с. Переброди.
В змаганнях з пляжного волейболу серед жінок приймало участь дві команди: с.Миляч Дубровицького району та с.Морочне Зарічненського району. Сильнішою виявилася волейбольна команда с.Морочне, яка і зайняла перше місце в змаганнях.
Всі команди-призери отримали дипломи відповідних ступенів, медалі та грамоти. Пам’ятними статуетками були відзначені кращі гравці цьогорічних змагань з пляжного футболу серед яких був гравець команди Зарічненського району Олександр Костюченко.